Tehditler Haklı Mücadelemizi Engelleyemez

KAMUOYUNA

Tehditler Haklı Mücadelemizi Engelleyemez

Dün gece yarısı (12/04/2023) Tweeter üzerinden profilinde Hitler’in haç arması olan “Türkçü Hareket @intikam…” adlı kullanıcı tarafından partimiz Kürdistan Sosyalist Partisi (PSK) MYK üyesi Bahattin Turan açıkça tehdit edilmiştir.

Kürdistan Sosyalist Partisi (PSK) 50 yıllık geçmişe sahip olup halkımızın özgürlük ve demokrasi mücadelesini kesintisiz ve istikrarlı bir biçimde bugünlere taşıyan demokratik, yurtsever ve sosyalist bir partidir 

Partimiz, tüm üyeleriyle birlikte halkımızın ulusal ve demokratik talepleri için sivil, demokratik ve açık mücadele alanında kimseye boyun eğmeden ve tehditlere pabuç bırakmadan mücadelesini bugünlere taşımıştır.

Partimiz PSK, bundan böyle de yılmadan, halkımızın ulusal ve demokratik mücadelesini sivil, demokratik, açık ve yasal zeminde sürdürmeye kararlıdır.

Partimizin MYK üyesi Bahattin Turan’a yapılan tehditleri kınıyor ve savcıları etkin soruşturma yaparak tehditi yapan/yapanları/tweeter kullanıcılarını ortaya çıkarmaya ve gerekli kovuşturma yapmaya çağırır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

13/04/2023

PSK Basın Bürosu

 

 

İçerik Başlıkları
En çok Okunan İçerik